S.S.S.

Sektöründe Lider Aydın'da Oto Ekspertiz Firması

S.S.S.

Ekspertiz ücretlerimizi www. uzmanekspertizaydin.com/fiyatlarımız kısmından detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

UZMAN Araç Ekspertiz Merkezleri yapmış olduğu yatırımlarla birlikte, alanında uzmanlaşmış teknik kadrosuyla “Motor Mekanik , Kaporta, Boya, Elektrik, Elektronik” Teknisyenlerimiz bir araca aynı anda 3 kişi ile birlikte ekspertiz yapmaktadır. Bu süre UZMAN Ekspertiz’de kalabalık ve uzman kadrosu sayesinde 25 Dk da yapılabilmektedir.

Aracınıza servis dışında ekspertiz yaptırabilirsiniz ancak, UZMAN Oto Ekspertiz olarak biz müşterilerimize bu işlemi önermiyoruz. Çünkü servis dışında aracınıza Dyno, Fren Test, Süspansiyon Test ve Yanal kayma testi yapılamamaktadır.

 

Bu yüzden detaylı bir Ekspertiz raporu almak istiyorsanız mutlaka Ekspertiz merkezimize gelmenizi öneriyoruz.

UZMAN Oto Ekspertiz merkezi her türden aracın rahatlıkla manevra yapabilmesi için tasarlanmış konsepti ile minimum 300 m2 kapalı alanda kurulmuş ve geniş bir alana sahiptir. Her türden her marka araca ( otomobil, minibüs, minivan, panelvan, kamyonet, vb.) hizmet verebilmekteyiz.

UZMAN Oto Ekspertiz, Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri bu güne kadar onbinlerce araca Ekspertiz raporu vermiştir.

 

Edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde 2. El araç sektöründe ekspertiz hizmeti almak için bir çok banka genel müdürlüğü, icra daireleri ve diğer devlet kurumları bizi tercih etmektedir.

Aydın ve civarında ilk ve tek 4×4 araçların ekspertizliği Uzman Oto Ekspertiz olarak yapmaktan gurur duyarız.