Araç Ekspertiz İş Tanımı

Araç Ekspertiz İş Tanımı

Sektöründe Lider Aydın'da Oto Ekspertiz Firması

Araç Ekspertiz İş Tanımı

Eksper
Belirli bir konu üzerinde görüşlerine başvurulacak kadar bilgi sahibi olan, tarafsız olarak sorunu tespit edebilen, kaliteyi seçebilen uzman kişi.

Ekspertiz
Tarafsız uzmanlar tarafından yapılan keşif, inceleme, muayene işlemi.

Araç Oto Ekspertiz Hizmeti
2. el oto alım – satımında otomobillerin zaman içinde kullanımdan kaynaklı oluşmuş veya oluşabilecek sorunların objektif bir biçimde çeşitli cihazlar ve profesyonel ekip bilgisiyle araç alan veya satan kişilere danışmanlık hizmetinin verildiği bir Aydın Oto Ekspertiz – Aydında Oto Ekspertiz iş koludur.

Ekspertiz İstasyonları
Satın alınması planlanan 2.el araçların, ödenecek bedelin karşılığı olan değerde bir araç olup olmadığı konusunda emin olmak isteyen tüketicilerin, DOĞRU ve TARAFSIZ bir bilgiye ihtiyaç duymaları yönünde oluşan taleplerin karşılanması için en uygun yapılanma olarak ortaya çıkmıştır. Genelde ekspertiz talepleri tamirci ve servisler tarafından karşılanırken, tüketicilerin giderek bilinçlenmesiyle ekspertiz istasyonlarını tercih edenlerin sayısında son yıllarda gözlemlenen hızlı artış, sektörün bağımsız bir iş kolu olarak piyasada kabul görmesinde önemli bir rol oynamıştır.